Stovkomat

Přečetli jste snad všechny články zaměřující se na práci na doma a došli jste k závěru, že žádná není pro vás? Možná vás překvapíme – zkuste Stovkomat, dříve službičkomat. Nabízíme zde krátko recenzi na stovkomat.

Stovkomat a jeho web www.stovkomat.cz je totiž portálem, na kterém své uplatnění najde snad každý. Po registraci získáte přístup k plnému užívání webu, který se zaměřuje na nejrůznější mikroslužby. Jde tedy o mikrotrhový systém, který umí svým uživatelům zprostředkovat téměř jakoukoli tvůrčí práci.

Baví vás obsluha facebookových stránek, ale dosud jste nenarazili na pořádnou příležitost? Ovládáte cizí jazyky a rádi byste si přivydělali? Nebo máte snad přehled o ekonomice a rádi byste za úplatu pomohli ostatním? Rozumíte programování a myslíte si, že by vašich služeb mohli využít i ostatní? Pak si určitě přijdete na své. Výčet je nicméně pouze orientační. Pole uplatnění je zde velmi široké. Zavítejte na Stovkomat a přesvědčte se sami.

Jak to vlastně funguje? Provozovatel serveru figuruje jako jakýsi zprostředkovatel vašeho jobu a dává vám možnost vyvěsit vlastní inzerát. Cena za vaše služby se pohybuje v řádu stovek korun (odtud ostatně plyne název projektu) a předmět služeb je více méně plně ve vaší režii.

Získáváte tak přístup k nejrůznějším potenciálním zaměstnavatelům, kteří vám mohou pomoci dále rozvíjet a uplatnit váš talent. To však není zadarmo. Co od vás provozovatel portálu žádá na oplátku?

Odpovědět si možná umíte i sami – provizi. Ta je v plném znění k dispozici na webu. Pro představu však uvedeme tu nejzákladnější. Za zprostředkování práce v hodnotě 150 korun – což je zároveň nejnižší možnost vašeho ohodnocení – je vám účtován padesátikorunový poplatek. Osobně si myslíme, že se nejedná o nijak závratnou sumu a v tomto směru se vám spolupráce se Stovkomatem vyplatí.

Pokud vás možnost tohoto přivýdělku zaujala, určitě neotálejte s návštěvou webových stránek Stovkomatu. Tam najdete i další potřebné informace.

Jeden komentář

  1. Jak vydělávat na internetu v roce 2017 | Práce na doma

    […] Stovkomat Sháníte přivýdělek? Nečekejte, že za vámi přijde sám, nabídněte své služby na Stovkomatu. Jde o portál se zaměřením na mikroslužby. Zde najde své uplatnění téměř každá tvůrčí osoba. Vystavte svůj inzerát a najděte tak (za malou provizi) práci, která vás bude bavit. Pokud jste připraveni z vašeho budoucího výdělku obětovat pár korun, nemáte co ztratit. Více info: http://ipracenadoma.cz/stovkomat/ […]

Okomentovat článek

Partnerské weby