Několik zaručených způsobů jak se snažit NEVYDĚLÁVAT peníze

Jak nevydělávat

Každý by chtěl někdy zbohatnout, ideálně tak, aby to bylo rychlé a bezbolestné. Samozřejmě, i takové případy se ve světě najdou, jsou to však hlavně dědicové bohatých rodičů a lidé, kteří se umí dobře oženit nebo vdát a poté mastně rozvést. Drtivá většina populace se milionáři nikdy nestane, ačkoliv je tu neustálá donkichotská snaha pokoušet osud. Lákavá vidina snadného výdělku za minimum práce (nebo dokonce takřka bez úsilí), práce z domova za zcela abstraktní cenové ohodnocení, nekonečný přísun zlaťáků za kompletaci obálek a snaha vyhrát v loterii. Co všechno lze ještě zařadit mezi produkty lidské omezenosti?

Snaha o to najít poklad provází lidstvo celá tisíciletí

Najít bájný poklad Aztéků? Nikoliv, šance je asi jedna ku sto miliardám, což výrazně převyšuje možnosti lidstva a odkazuje někam na dosud nenalezené obyvatelstvo vzdálených galaxií. Bylo by to krásné, ale nezapomeňte, že jakýkoliv poklad vlastně patří státu – a vy dostanete jen nálezné, tedy s trochou štěstí a dobrým právníkem, v hodnotě desetiny pokladu. A stojí to potom vůbec za námahu?

Dalšími možnostmi je odesílání obálek nebo kompletace propisek. Až deset tisíc měsíčně? Zaručený omyl. Přinejmenším 99 procent podobných nabídek totiž vyžaduje bohulibý příspěvek na začátku, většinou v řádu stokorun. Prý je to záloha, ale už ji nikdy neuvidíte. Gratulujeme, naletěli jste! Podobně je to s nabídkou úžasných půjček, proč proboha platit něco někomu dopředu zcela bez faktury nebo alespoň jiného důvěryhodného dokladu? Za reálnou kompletaci obálek můžete dostat maximálně haléřové položky, takový přivýdělek se vážně nevyplatí – tedy pokud nemáte ruce ClarkaKenta – v takovém případě si na těch avizovaných deset tisíc měsíčně opravdu sáhnete.

Zkusili jste už třeba výherní automaty?

Nevydělal jsem peníze

Další úžasnou možností, jak rychle zbohatnout, je výherní automat. Vezměte úspory a v herně proměňte těžce vydělané Palacké na několik kilo mosazných mincí, s nimiž budete pokoušet štěstí. Reálná šance na výhru samozřejmě existuje, zprvu budete totiž nalákáni menšími zisky a rozšoupnete se skutečně ve velkém. A to je kámen úrazu, protože závislý gambler může prohrát celé jmění, půjčovat si v práci obrovské sumy a s odvážnou vizí čtyřicetiletého panice věřit, že to už příště konečně vyjde. Ale proč to nezkoušet celé měsíce, když pak funguje už nějakou dobu precizní systém oddlužení, díky němuž můžete být naprosto v pohodě? Stačí zalkat a vše je odpuštěno!

Alternativou, která působí důvěryhodněji, je ruleta. Vezměte všechno, co doma máte a zajděte do kasina. Pro nezkušené hráče je to vhodná příležitost, jak se zbavit těch ošklivých papírků, co vlastně ani nechcete. Napodobte své oblíbené sportovní hvězdy a objednejte si k vlastní ekonomické popravě úžasný drink, pobídněte krupiéra a pohlaďte alespoň symbolicky lvíče u protějšího stolu. Taková příležitost se přeci ani náhodou neodmítá, vždyť lesk hokejových legend sedících v podobných salonech je často k vidění v médiích – když to vyšlo jim, vám musí také, fandíte jim přeci jako o život…

Ale pozor: Žádná pohádka není tak růžová, existují sice ruletní systémy, kterých si na internetu můžete najít spousty. Někomu z Vás se může povést s nimi vydělat, ale ve finále vždy vyhraje kasino, tak buďte opatrní.

Jste šikovní? Umíte být v pravý čas na správném místě? Přesně takové slogany byste měli vyhledávat, protože si můžete už začít v duchu počítat, kolik peněz vyhrajete tentokrát. Úžasné možnosti, jaké dává moderní svět, přece nemůžete nevyužít – to by byl jeden hlupákem do smrti, kdyby všechno nevyzkoušel, že?

Tip redakce: Sečteno a podtrženo, na internetu existuje opravdu hodně možností jak na internetu NEvydělávat. Pokud si myslíte, že je vše jednoduché, tak opravdu není, vždy je potřeba vyvinout nějakou činnost. Pokud chcete, pár tipů máme v našem seznamu výdělků na internetu.

Okomentovat článek

Partnerské weby