Jste duší pisálek? Nepište do šuplíku, zkuste copywriting!

Hledáte práci na doma, která by byla flexibilní? Baví vás psaní a ovládáte gramatiku? Pak byste rozhodně měli zkusit štěstí v oblasti copywritingu, tedy psaní textů na zakázku. Vyberete si téma, které vás zajímá, napíšete článek daného rozsahu a dostanete zaplaceno.cop2

Flexibilní práce na doma

Jakkoliv se to zdá až moc bláhové, opravdu to tak funguje. Pravdou je, že copywriting se v poslední době těší opravdu velké oblibě a počet copywriterů, tedy trochu nadneseně řečeno pisálků na zakázku, roste. Je proto třeba počítat s tím, že než prorazíte, chvilku to potrvá.

Ze začátku se tak asi bude jednat spíše o přivýdělek, ale pokud se prosadíte a získáte dostatek referencí, můžete získat i kýženou práci na doma. Jak začít? Inzerátem. Sepište pár vět o sobě, o tom, co vás baví a nabídněte své služby na některém ze serverů k tomu určených. Nepochybujeme o tom, že vyhledávač vám jich nabídne hned několik.

Nebojte se začítcop1

A že nemáte zkušenosti? Nevadí, nějak se začít musí. Nabídněte ukázkový článek zdarma, přiměřenou a uvidíte, že někoho oslovíte. S počtem zakázek budete růst nejen objemem textů, ale můžete také zvýšit svou cenu. Za kvalitu se totiž platí. Tak hurá do toho!

Okomentovat článek

Partnerské weby