Jste duší pisálek? Nepište do šuplíku, zkuste copywriting!

By | Prosinec 29, 2017

Hledáte práci na doma, která by byla flexibilní? Baví vás psaní a ovládáte gramatiku? Pak byste rozhodně měli zkusit štěstí v oblasti copywritingu, tedy psaní textů na zakázku. Vyberete si téma, které vás zajímá, napíšete článek daného rozsahu a dostanete zaplaceno.cop2

Flexibilní práce na doma

Jakkoliv se to zdá až moc bláhové, opravdu to tak funguje. Pravdou je, že copywriting se v poslední době těší opravdu velké oblibě a počet copywriterů, tedy trochu nadneseně řečeno pisálků na zakázku, roste. Je proto třeba počítat s tím, že než prorazíte, chvilku to potrvá.

Ze začátku se tak asi bude jednat spíše o přivýdělek, ale pokud se prosadíte a získáte dostatek referencí, můžete získat i kýženou práci na doma. Jak začít? Inzerátem. Sepište pár vět o sobě, o tom, co vás baví a nabídněte své služby na některém ze serverů k tomu určených. Nepochybujeme o tom, že vyhledávač vám jich nabídne hned několik.

Nebojte se začítcop1

A že nemáte zkušenosti? Nevadí, nějak se začít musí. Nabídněte ukázkový článek zdarma, přiměřenou a uvidíte, že někoho oslovíte. S počtem zakázek budete růst nejen objemem textů, ale můžete také zvýšit svou cenu. Za kvalitu se totiž platí. Tak hurá do toho!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *