Katalog prací – kam a jak dál?

katalog prací 2Měníte po delší době práci a nemáte představu, kde byste se svým vzděláním mohli působit dál? Hledáte volnou pracovní pozici? Právě v tom by vám mohl katalog prací pomoci. Jde v podstatě o vyhledávač, díky kterému můžete najít vhodnou pozici podle vašich představ.  

Volba katalogu je klíčová

Katalogů je hned několik. Vyplatí se sledovat přinejmenším ty nejnavštěvovanější. Spolu s popularitou portálu totiž roste šance na nějakou zajímavou nabídku. Do katalogu prací, který nemá jméno, budou těžko investovat svůj čas přední české firmy. Pokud tedy máte větší ambice, než je kancelářská práce na maloměstě, měli byste tomu uzpůsobit i svou volbu katalogu prací.

Řekněte, co hledáte katalog prací

Ať už se chcete pustit do psaní, viz copywriting, korektur nebo čehokliv jiného, vyplatí se svou pčedstavu konkretizovat. Vyhnete se tak případným zklamáním v nové práci a budete přesně vědět, co od dané pozice můžete očekávat.

Zůstaňte při zemi

Nevyplatí se proto do vyhledávačů past nesmyslné pozice a dovednosti. Zůstaňte nohama na zemi. En tak získáte práci, která vás opravdu bude bavit.

 

Okomentovat článek

Partnerské weby