Zonky – podvod, nebo ne?

Snad každý druhý se za svůj život dostal do situace, kdy mu naspořené finance nestačily, nebo byla výplata zkrátka moc malá a nezbylo tedy nic jiného než si půjčit. Ať už se rozbije pračka, televize, nebo službu vypoví třeba auto, někdy to prostě jinak řešit nelze.

Více informací zde: ZONKY

Nic neriskujete

zonky_3V dnešní době však vyvolává slovo půjčka spíše obavy. Vlivem nejrůznějších reklam totiž slýcháme pojmy jako dluhová spirála a neschopnost splácet častěji, než bychom si možná sami přáli. Stále však existují způsoby, jak si půjčit, případně investovat, s klidem a jistotou. Jinak řečeno – ne vždy jde v případě nebankovních půjček o podvod.

Abychom se však konečně dostali k jádru článku – v případě vhodně zvolené nebankovní instituce můžete coby investor vydělat nemalé peníze tím, že je půjčíte těm, kteří jich zrovna mají pomálu. Možná si říkáte, že je to příliš velké riziko, a také ve vás možná stále dřímá myšlenka, že nic není tak snadné, jak se zdá a zákonitě se tak musí jednat o podvod.

Investovat a vydělávat? Se Zonky a komunitním investováním žádný problém!

Více informací zde: ZONKY

Rádi vás ale vyvedeme z omylu. Pakliže chcete bez námahy investovat a vydělat, jsou pro vás Zonky coby pohodlný způsob komunitního investování tím správným řešením, a to hned z několika důvodů. V první řadě je třeba přijmout fakt, že o podvod se nejedná ani v nejmenším.

Výši a účel investice si vyberete sami. Nezáleží na tom, jestli půjčíte, tedy pardon, investujete, částku v řádech tisíců, nebo statisíců. Vyberete si zkrátka projekt, který je vám sympatický. Ať už výší požadované částky, nebo tím, na co je daný obnos třeba.

Po provedení investice budete moci pohodlně sedět doma a sledovat její výnosnost prostřednictvím vlastního uživatelského rozhraní. Protislužbou zaplatíte portálu Zonky investorský poplatek. Horentní sumu ale nečekejte! Investorský poplatek si rozhodně neklade za cíl investory zruinovat. Platí se za celý rok a jeho výše se pohybuje v řádech korun měsíčně. Ani tady tedy žádný problém nehledejte.

Proč právě Zonky?

Více informací zde: ZONKY

Možná si kladete i otázku, proč byste zrovna vy měli své těžce vydělané finance půjčovat někomu cizímu a věřit, že právě tak vyděláte nějaký ten obnos navíc.

Třeba proto, že:

1) vám Zonky zajistí mnohem lepší podmínky než banka.

Více informací zde: ZONKY

Proč spoléhat na mnohdy nezajímavý úrok spořícího účtu, který vám nabízí banka? Spolehněte se sami na sebe a sami rozhodněte o tom, jak velkou částku a za jakých podmínek půjčíte. Buďte zkrátka svým pánem, jsou to koneckonců vaše peníze!

2) se můžete sami rozhodnout, komu vaše peníze pomohou.

Jak už tu jednou zaznělo, Zonky jsou sprostředkovatelem komunitního financování. Jejich úlohou je zajistit bonitu jednotlivých uživatelů tak, abyste vy jako investoři měli jistotu, že se nejedná o podvod a svou investicí tak vyděláte.

Sami se však můžete rozhodnout, do čeho chcete investovat a kam tedy vaše peníze poputují. Účel půjček je na portálu nepřeberný. Od cestování přes spotřebiče v domácnosti až po vlastní projekty. Ať už se ale rozhodnete pro cokoliv, může vás těšit, že díky vám má někdo o starost míň. Alespoň na chvíli.

3) máte jistotu.

A ta je v téhle oblasti opravdu důležitá. Víte, že nic neriskujete. Že na druhé straně stojí reální lidé, podobní těm, kterým půjčuje banka – samozřejmě za mnohem horších podmínek.

4) komunitní financování je minimálně stejně bezpečné jako půjčka v bance.

S vašimi penězi se bude dít přesně to, co by se dělo v bance. Budou se hodnotit a vaše úspory porostou. S tím rozdílem, že mezitím někomu pomohou. A to se vyplatí!

zonky_2

Věříme, že vás následující článek přesvědčil o tom, že Zonky a podvod, to rozhodně nejde dohromady! Spolehněte se na to, že Zonky žadatele o půjčku prověří za vás a sami tak nic neriskujte.

Stát se investorem zabere pár minut. Podrobný návod naleznete na příslušných webových stránkách. Navštívit můžete také jednu z patnácti poboček po celé České republice, to pro případ, že snad upřednostňujete jednání tváří v tvář.

Přesvědčte se, že půjčovat lidem můžete opravdu s klidem.

Více informací zde: ZONKY

Okomentovat článek

Partnerské weby