Autosurf

Nic nedělat a dostat za to zaplaceno, to je snem každého z nás. A až se vám to možná nezdá, s trochou nadsázky existuje způsob, aby tomu tak opravdu bylo. Pokud chcete vyzkoušet novou formu výdělku, zkuste autosurf.
O co vlastně jde? Napovědět nám může už samotný překlad slova autosurf – jde o poskytování reklamy za pomoci automatického, řízeného surfování. Vám tak stačí zapnout prohlížeč, v kterém se vám začnou objevovat reklamy nejrůznějších firem. Reklamy se po několika vteřinách mění a vy za jejich zhlédnutí dostanete zaplaceno. Nemusíte nic instalovat, a dokonce ani fyzicky sedět u počítače.

Autosurfem se zabývá mnoho společností, většinou s mnoha tisíci uživateli. Nemůžeme se však tvářit, že jde o formu výdělku, která je zcela bez rizika. Nicméně i výdělky s rizikem mohou do vašeho rozpočtu přinést další finance. Jen je třeba pečlivě zvážit, u které společnosti se zaregistrujete a pod kterou začnete vydělávat.

Jak jsme již předeslali, firem je mnoho. A liší se bohužel i jejich spolehlivost. Pro začátek doporučujeme vybrat takové, které po vás nebudou chtít žádný vklad, peníze vyplatí téměř okamžitě po skončení základního členství. Vybírejte mezi lower-risk autosurfy. Budete tak mít jistotu, že o své peníze nepřijdete ani v momentě, kdy se společnosti přestane dařit – vklady takovýchto společností jsou totiž pojištěné.

Nevýhodou lower-risk autosurfů je poněkud nižší výdělek (společnosti vyplácí okolo 1% denně), ten je ale vykoupení jistotu, že vám na konci nezbydou oči pro pláč. Doporučujeme tedy tuto variantu zvážit. Především pro začátek. Nezapomínejte, že jste nepřišli peníze rozhazovat, ale vydělávat.

Pokud se ve světě autosurfu vyznáte, nebo máte nezbytné zkušenosti, můžete se pustit dál a zkusit i společnosti s vyšším vstupním poplatkem, vyšším výdělkem, nicméně poněkud riskantnější.

Další zdroje:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Autosurf

Okomentovat článek

Partnerské weby