Wow goldy (farmy herní měny)

games-722136_960_720Jste herní maniak a rádi byste svůj koníček propojili s příjemnou formou výdělku? Možná to není až tak nereálné – řešením je farma herních měn.

O co jde?

Že nevíte, co si pod tím představit? Pojmenování způsobu tohoto výdělku zní možná složitě, jeho vysvětlení je ale o mnoho jednodušší. Neznamená totiž nic jiného, než že za své úspěšné hraní sbíráte postupem času různé relikvie, které následně můžete směnit za reálné peníze. Zdá se to jako ideální a vcelku nenásilný způsob výdělku. I ten má ale pár negativ, které je třeba vzít do úvahy.

Co je třeba mít na paměti?

Jednak jde o výdělek nestálý – výši výdělku (a taky to, jestli vůbec něco vyděláte) sice můžete do jisté míry sami man_using_computer_using_computer_computer_people_technology_man_male_using-638619.jpg!dovlivnit, pokud však nechcete u počítače sedět hodiny, zřejmě nepůjde o závratnou sumu. U některých herních systémů je navíc třeba, pakliže se rozhodnete hrát o reálné peníze, učinit počáteční vklad (máme na mysli třeba My Lands: black gem hunting).

I v případě online her totiž platí, že pro provozovatele těchto portálů je hlavní především zisk. Spokojenost a výnosnost pro uživatele je až na druhém místě. Pokud však hrajete rádi a často, můžete tento typ výdělku pojmout jako „bokovku“ a občasnou jednorázovou brigádu.

Okomentovat článek