Streamování na twitch

By | Leden 25, 2018

stream1Rádi a často hrajete hry? Hledáte způsob, jak si hraním her přivydělat? Farma herních měn není jediné řešení. Zajímavým by pro vás mohl být i server twitch.tv.

Jak to funguje?

Streamováním na tomto serveru si můžete vydělat pěkných pár korun. Přitom nepotřebujete nic zvláštního. Stačí vám základní komponenty, které má dnes doma už téměř každý – počítač s připojením na internet a webkamera.

Pokud splňujete výše uvedené, a navíc vás hraní her baví, začněte streamovat. Možná tomu nebudete věřit, ale lidé rádi sledují to, jak hrají jiní. Časem můžete od známých streamovacích kanálů – z nichž nejznámější je právě výše zmíněný twitch.tv – získat možnost vstoupit do partnerského programu.stream

Co s sebou streamování nese?

Vedle dalších nesporných výhod tak budete moci svým divákům pouštět placené reklamy. A jak asi už správně tušíte, právě tady tkví podstata tohoto výdělku. Za zobrazování reklam dostanete zaplaceno.Výše výdělku se samozřejmě liší v závislosti na množství odběratelů vašeho kanálu, tedy na tom, jak zajímavý obsah nabízíte,  i na tom, jak často placené reklamy pouštíte.

Jak ale vyplývá ze zkušeností ostatních, i s relativně malým počtem odběratelů se vám tento výdělek může vyplatit.

One thought on “Streamování na twitch

  1. Pingback: Jak vydělávat na internetu v roce 2017 | Práce na doma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *