Streamování na twitch

stream1Rádi a často hrajete hry? Hledáte způsob, jak si hraním her přivydělat? Farma herních měn není jediné řešení. Zajímavým by pro vás mohl být i server twitch.tv.

Jak to funguje?

Streamováním na tomto serveru si můžete vydělat pěkných pár korun. Přitom nepotřebujete nic zvláštního. Stačí vám základní komponenty, které má dnes doma už téměř každý – počítač s připojením na internet a webkamera.

Pokud splňujete výše uvedené, a navíc vás hraní her baví, začněte streamovat. Možná tomu nebudete věřit, ale lidé rádi sledují to, jak hrají jiní. Časem můžete od známých streamovacích kanálů – z nichž nejznámější je právě výše zmíněný twitch.tv – získat možnost vstoupit do partnerského programu.stream

Co s sebou streamování nese?

Vedle dalších nesporných výhod tak budete moci svým divákům pouštět placené reklamy. A jak asi už správně tušíte, právě tady tkví podstata tohoto výdělku. Za zobrazování reklam dostanete zaplaceno.Výše výdělku se samozřejmě liší v závislosti na množství odběratelů vašeho kanálu, tedy na tom, jak zajímavý obsah nabízíte,  i na tom, jak často placené reklamy pouštíte.

Jak ale vyplývá ze zkušeností ostatních, i s relativně malým počtem odběratelů se vám tento výdělek může vyplatit.

Jeden komentář

  1. Jak vydělávat na internetu v roce 2017 | Práce na doma

    […] Twitch.tv Výdělek formou videa (respektive streamování) nenabízí jen YouTube. Pokud jste milovníkem online her, můžete zkusit také server Twitch.tv. Zkrátka začněte streamovat. Když budete dobří, můžete získat přístup do partnerského programu. Budete tak moci svým divákům během vysílání zobrazovat reklamy. A ano, hádáte správně – přesně za to dostanete zaplaceno. Více info: http://ipracenadoma.cz/streamovani-na-twitch/ […]

Okomentovat článek