Ruletní systémy

Ruleta – u většiny z nás vyvolává představu hazardu. Ruletní systémy jsou pro vaše finance taky tak trochu hazardem. Po internetu sice kolují zaručené taktiky a statistiky, jak nad těmito systémy vyzrát a odnést si co nejvíc peněz, ale přiznejme si na rovinu, že nikdy nemáte stoprocentní jistotu. A v tomto případě už vůbec ne.
Pokud je ve vás alespoň kousek hazardního hráče a chtěli byste výdělek prostřednictvím ruletních systémů přesto vyzkoušet, pak je pravdou, že za určitých okolností se vám vaše počínání může i vyplatit.
Řeč je o ruletních systémech a kasinech, které nabízí vstupní bonusy, jako například Martingale. Nedá se říct, že by tento systém byl bezpečnější než jiné. Naopak, je poměrně zrádný, protože zdvojnásobování sázek v tomto případě roste geometrickou řadou a měli byste tak začínat minimální částkou. Díky již zmíněným vstupním bonusům však můžete vaši případnou ztrátu minimalizovat na minimum.
I tak musíte myslet na to, že tento způsob výdělku nelze brát jako ten hlavní. Jistota zisku je zde velmi nízká a jakákoliv statistika, i ta sebelepší, vždycky jednou selže. Jediné, co funguje spolehlivě a co vás může dovést ke kýženému zisku, je náhoda a trocha štěstí.
Na to však nelze spoléhat věčně.

3 komentáře

  1. Jak vydělávat na internetu v roce 2017 | Práce na doma

    […] Další z vysoce rizikových výdělků, který zároveň není nutné dlouze představovat. Ačkoliv tyto systémy nelze obelstít a výdělek je opravdu čirou loterií, za určitých podmínek můžete ono riziko zmírnit – a to tak, že vyberete systémy, které počítají se vstupními bonusy. Ty vaši ztrátu dokáží minimalizovat. Pokud jste duší tak trochu hazardér a jste si vědomi případných rizik, poškádlit štěstěnu se občas může vyplatit. Více info: http://ipracenadoma.cz/ruletni-systemy/ […]

  2. David

    Ne že bych s uvedeným nesouhlasil, to rozhodně ne. Jen bych chtěl uvést, že riziko hry na ruletě se dá totálně minimalizovat – pokud tedy víte jak na to. Svého času jsem také hrával vámi zmiňovaný systém Martingale. A stejně jako všichni ostatní jsem zjistil, že je to cesta do pekel. U tohoto a jemu podobných systémů se totiž časem projeví house edge kasína. Tedy přítomnost nuly, která zaručuje pravidelné a stabilní výhry provozovatele hazadrní hry. Člověk je však tvor velice vynalézavý a vymyslel si nadstavby těchto základních herních systémů. Daly by se již nazvat jako sofistikované a ty by již dokázaly vítězit nad ruletou i s jeho výhodou ve formě přítomnosti nuly, ale bohužel nám cestu zastupil náhodný generátor čísel, který si již hlídá, aby i ta sebemírnější progrese jednou narazila na své mantinely. Jde o to, že tento RNG se může určitému shluku čísel vyhýbat tak dlouho, dokud se ,,nevystřílíme se všemi náboj“. Dokonce jsem časem začal 100% věřit tomu, že ruleta prostě porazit nelze. Ztotožnil jsem se s tím a bral jsem to jako něco, s čím se nedá hnout. Jednou jsem však narazil na tyto webové stránky: http://www.ruletabezobalu.cz . A na základě nich a jejich tvůrce jsem dospěl k závěru, že za určitých podmínek, kdy ruletě tolerujeme nějaké ty minusy, můžeme z dlouhodobého hlediska pravidelně vyhrávat. Vím, zní to jako pohádka. Ono to ale není zcela pro každého. Pochopit tyto metody a postupy je opravdu náročné…ale vyplatí se to. Jen jsem chtěl naznačit, že lze vždy najít cestičku, jako v každém jiném odvětví.

Okomentovat článek