Klikačky

V následujícím článku „klikačky“ bychom vám rádi představili formu výdělku, o které jste zcela jistě už nejednou slyšeli. Řeč je o klikačkách. Mezi lidmi nemají tyto systémy, kdy dostáváte zaplaceno za kliknutí na reklamní banner a následné navštívení stránky, dobrou pověst.

Připouštíme, že je v této branži daleko větší riziko podvodného jednání, pokud však budete obezřetní, jsou i klikačky za peníze způsob, jak si relativně bez práce přivydělat pár korun. Postačí vám pouze počítač s připojením na internet a trocha volného času.

Jak jsme již předeslali, podstatou tohoto výdělku je takzvané PTC – paid to click. Zákazník zaplatí společnosti za sledování reklamy. Vy pak na reklamy a odkazy klikáte a jste placeni za čas strávený jejich prohlížením. Je to jednoduchý a efektivní způsob vydělávání na internetu – jsou to klikačky.

Výše provize je různá a s každou společností se liší. Pokud jste však v tomto oboru úplnými začátečníky, dejte si pozor, do jakého systému se zaregistrujete. Vybírejte z ověřených klikaček a na základě recenzí si ověřte, že daná společnost odměnu skutečně vyplácí. Některé jsou totiž na trhu krátce, a tak nemáte jistotu, že jsou opravdu spolehlivé.

Pokud navíc nevládnete angličtinou, vyplatí se alespoň pro začátek začít u českých serverů. Když už nic, máte možnost si prostředí tohoto byznysu osahat a případné nejasnosti a problémy můžete řešit v mateřském jazyce, což se mnohdy hodí.

Až získáte zkušenosti, můžete se poohlédnout po méně známých zprostředkovatelích, kteří většinou nabízí větší provizi, ale s nejistým koncem. Zapomínat byste neměli ani na referralsystem. Referral je člověk, který se do programu zaregistroval pomocí vašeho odkazu a také se snaží prostřednictvím reklamy něco vydělat.

Platí jednoduchá úměra – čím více takových lidí získáte, tím větší budete mít zisk. I za zisk dalších členů, kteří se registrují přes váš odkaz, totiž dostanete provizi. I v roce 2016 kličkačky stále frčí.

Další zdroje:
http://www.zive.cz/poradna/klikacky/sc-20-cq-485571/?consultanswers=1

2 komentáře

  1. Jak vydělávat na internetu v roce 2017 | Práce na doma

    […] Klikačky Klikačky, ty zná dnes již téměř každý. Dostáváte zaplaceno za co, že klikáte na určité reklamní bannery a navštěvujete stránky. Cesta k tomuto výdělku je jednoduchá – stačí se zaregistrovat ve zvoleném systému. Pokud zvolíte prověřenou společnost (a k tomu nejlépe českou) jde o přivýdělek bez rizika – vyplatí se ale obezřetnost a rozvážnost. Nejde totiž o formu přivýdělku, která by vám vydělala majlant. Více info: http://ipracenadoma.cz/klikacky/ […]

  2. lubica

    Pekny den vedeli by ste mi s tym pomoct?

Okomentovat článek

Partnerské weby