Prodejtodal.cz a Aukro (portály aukcí)

Prodej na portálech typu Aukro a Prodejtodál.cz – další možnost práce na doma. V dnešní době může být rovněž dobrým a vcelku snadným způsobem, jak do rodinného rozpočtu přinést nějaké ty peníze navíc. Zejména pak v případě, když se potřebujete zbavit již nepotřebných věcí.

Statisticky nakupují návštěvníci na portálu Aukro především elektroniku, nebo naopak starožitnosti. Své uplatnění zde tak najdou i nejrůznější poklady z půdy, které možná milně považujete za bezcenné.

Prodej na podobných prodejních portálech s sebou nese sice určitou práci navíc, ta se však mnohdy vyplatí. Důvody jsou zřejmé. Máte možnost věc libovolně ocenit, nechat kupující, ať si cenu stanoví sami, či případně zvolit typ prodeje, který upřednostňujete. Flexibilní je portál i ve způsobu doručení. Prodejtodál.cz navíc nabízí odvoz věcí k prodeji – a to zcela zdarma.

Ta chvíle, kterou musíte věnovat nafocení prodávaných věcí a jejich popisu, ta určitě stojí za to. Neopomenutelný je též fakt, že vám prodejní portály nabízí určitou garanci služeb. Nemusíte se proto bát toho, že za prodej věcí nedostanete zaplaceno. Což je v dnešní době zajisté obrovské plus.

Malou vadou na kráse je fakt, že za garanci a zprostředkování prodeje budete muset obětovat část budoucího výdělku ve prospěch provozovatele. Výše provize se liší portál od portálu. V případě Aukra záleží, do které oblasti prodávaná věc spadá. Portál Prodejtodál.cz si za prodej věcí účtuje 59 Kč a ze zbylé částky 35%. Když však uvážíme, že provozovatel portálu za zmíněnou provizi věci odveze i prodá, jedná se o cenu adekvátní.

Je tedy jen na vás, jakému prodejnímu portálu dáte přednost. Pokud si však ceníte svého času, doporučujeme Prodejtodal.cz

Další zdroje:
http://www.prodejtodal.cz
www.aukro.cz

Jeden komentář

  1. Jak vydělávat na internetu v roce 2017 | Práce na doma

    […] Prodejtodal.cz a Aukro (portály aukcí) Prodej na podobných portálech může být v dnešní době též dobrou formou přivýdělku bez rizika. Vystavíte, prodáte, inkasujete peníze. Jak jednoduché. Nevýhodou může být provize, kterou odvedete provozovateli portálu. Při větších částkách se ale snadno ztratí. Více info: http://ipracenadoma.cz/aukro/ […]

Okomentovat článek

Partnerské weby